Якета, палта
Пролетна връхна дреха
Много актуална, пролетна връхна дреха с принт и копчета. Няма подплата.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 150 см |
| Дължина | 124 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Яке от еко кожа с колан
Много актуално яке от мека еко кожа с колан.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 110 см |
| Дължина | 62 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Палто с качулка и джобове
Много актуално палто с джобове и качулка. Палтото е подходящо за преходните сезони, няма подплата.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 100-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 134 см |
| Дължина | 68/75см |
Състав: 95% вискоза, 5% еластан
В наличност
Яке с качулка - жълто
Плътно и удобно яке с качулка и джобове.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри, тъй като якетата са умалени!
| 3XL (умалено) | 4XL (умалено) | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см | 115 см |
| Обиколка в областта на ханша | 112 см | 115 см |
| Дължина | 85 см | 87 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Есенно палто с колан - сиво
Много актуално и висококачествено палто с удобни джобове и колан. Палтото има хастар и акцент на единия ръкав.
Свободен размер
| Обиколка на палтото в областта на бюста | 116 см |
| Обиколка на палтото в областта на ханша | 120 см |
| Дължина | 100 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Двулицево яке с леопардов принт - бежово
Висококачествено яке с две лица - бежово и леопардов принт. Якето има удобни джобове и от двете страни и сваляща се с цип качулка.
Размери:
46
Обиколка на якето в областта на бюста - 108 см
Обиколка на якето в областта на ханша - 110 см
Дължина - 62 см
48
Обиколка на якето в областта на бюста - 110 см
Обиколка на якето в областта на ханша - 114 см
Дължина - 65 см
50
Обиколка на якето в областта на бюста - 112 см
Обиколка на якето в областта на ханша - 116 см
Дължина - 66 см
52
Обиколка на якето в областта на бюста - 120 см
Обиколка на якето в областта на ханша - 122 см
Дължина - 70 см
54
Обиколка на якето в областта на бюста - 124 см
Обиколка на якето в областта на ханша - 126 см
Дължина - 70 см
56
Обиколка на якето в областта на бюста - 126 см
Обиколка на якето в областта на ханша - 128 см
Дължина - 70 см
Състав: 100% полиамид
В наличност
Жилетка с яка с пух - бежова
Висококачествена жилетка от изключително мека и плътна материя. Жилетката има странични джобове и висока яка с качествен пух, който може да се сваля с копчета.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Обиколка на жилетката в областта на бюста - 118 см
Обиколка на жилетката в областта на ханша - 118 см
Дължина - 67 см
Състав: 65% вискоза, 25% памук, 10% еластан
В наличност
Пончо с етно мотиви - 179891
Много актуално пончо с геометрични фигури и ресни от много приятно, меко плетиво.
Размери:
Обиколка на пончото в областта на бюста - 110 см
Дължина - 70 см
Състав: 100% полиестер
В наличност
Шарено яке с чантичка - 173963
Много актуално яке в пъстри цветове. Джобовете са имитация. Вместо тях можете да използвате чантичката тип "банан", която е подарък към якето. Якето не е плътно и няма подплата.
Размери:
S
Гръдна обиколка - 96 см
Дължина - 72 см
M
Гръдна обиколка - 100 см
Дължина - 72 см
L
Гръдна обиколка - 104 см
Дължина - 75 см
XL
Гръдна обиколка - 108 см
Дължина - 75 см
В наличност







