Блузи, ризи, туники
Блуза на цветя - черно и бяло
Много удобна блуза с принт бели цветя на черен фон.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 118 см | 124 см | 130 см |
| Дължина | 70 см | 71 см | 73 см |
Материята е еластична!
Състав: 91% полиестер, 9% еластан
В наличност
Блуза с джобове и нежен принт - зелена
Много удобна и актуална блуза с принт и джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 114-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 124 см |
| Дължина | 74 см |
Материята е еластична!
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Блуза с принт цветя
Много удобна и актуална блуза с принт красиви цветя.
Размери:
| XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 72 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Риза с принт жена
Много актуална риза с красив, цветен принт.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Дължина | 66/86 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Еластична блуза с пейсли принт
Много удобна и актуална блуза с пейсли принт.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Еластична блуза на точки - черна
Много удобна и актуална блуза с принт бели точки на черен фон.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Блуза с принт надписи
Актуална, ежедневна блуза с принт надписи.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 150 см |
| Дължина | 72 см |
Състав: 77% памук, 18% полиестер, 5% еластан
В наличност
Елегантна блуза - зелена
Много стилна блуза с изчистен силует. Закопчава се с цип на гърба.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 118 см |
| Дължина | 67 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Асиметрична риза на райе
Спортно-елегантна риза с асиметрична дължина на райе.
Размери:
| XХL | |
| Обиколка в областта на бюста | 126 см |
| Дължина | 92 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Елегантна туника с мотиви
Елегантна блуза/туника с много актуални мотиви от тюл, еко кожа и златисти нишки. Материята е еластична.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 118-124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см |
| Дължина | 72см |
Състав: 70% памук, 30% полиестер
В наличност







