Рокли
Роклите - най-женствената част от облеклото. С тяхна помощ можете да дадате път на своята женска енергия, нежност и индивидуален стил. Не пропускайте да облечете рокля във всеки удобен момент и се насладете на красотата на живота!
Дънкова рокля с джобове
Дълга, дънкова рокля с красиви цветя. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 150 см |
| Дължина | 132 см |
Състав: 65% памук, 35% тенсел
В наличност
Рокля с бродирани цветя
Актуална рокля с красиви, бродирани цветя.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 160 см |
| Дължина | 120 см |
Състав: 85% вискоза, 15% нилон
В наличност
Рокля с принт цветя - бежова
Памучна рокля с принт нежни цветя. Комбинация от плат и трико.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 100-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 146 см |
| Дължина | 112 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 97% памук, 3% еластан
В наличност
Рокля с принт цветя - жълта
Памучна рокля с принт нежни цветя. Комбинация от плат и трико.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 100-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 146 см |
| Дължина | 112 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 97% памук, 3% еластан
В наличност
Рокля с принт цветя - зелена
Памучна рокля с принт нежни цветя. Комбинация от плат и трико.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 100-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 146 см |
| Дължина | 112 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 97% памук, 3% еластан
В наличност
Дънков сукман с пайети
Много актуален сукман от дънков плат. Сукманът има цвете с пайети и цветни, рисувани акценти.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см |
| Дължина | 120 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 85% памук, 15% полиестер
В наличност
Дънкова рокля с кръпки
Много актуална, широка рокля от дънков плат с кръпки и бродирани надписи. Роклята има и удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 140 см |
| Обиколка в областта на ханша | 155 см |
| Дължина | 134 см |
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Състав: 65% памук, 35% тенсел
В наличност
Дънкова рокля с бродирани цветя - със зелено
Много актуална, ежедневна рокля с красиви, бродирани цветя. Комбинация от тънък, дънков плат и трико. Роклята има и удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 190 см |
| Дължина | 112 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 65% памук, 35% тенсел
В наличност
Дънкова рокля с бродирани цветя - с жълто
Много актуална, ежедневна рокля с красиви, бродирани цветя. Комбинация от тънък, дънков плат и трико. Роклята има и удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 190 см |
| Дължина | 112 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 65% памук, 35% тенсел
В наличност
Дънкова рокля с бродирани цветя - със синьо
Много актуална, ежедневна рокля с красиви, бродирани цветя. Комбинация от тънък, дънков плат и трико. Роклята има и удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 190 см |
| Дължина | 112 см |
Материята в областта на бюста е еластична.
Състав: 65% памук, 35% тенсел
В наличност







