Рокли
Роклите - най-женствената част от облеклото. С тяхна помощ можете да дадате път на своята женска енергия, нежност и индивидуален стил. Не пропускайте да облечете рокля във всеки удобен момент и се насладете на красотата на живота!
Еластична рокля с интересен гръб
Спортно-елегантна рокля с интересен гръб с презрамки. Материята е еластична.
Размери:
| XL | ХXL | ХXXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 105 см | 111 см | 117 см |
| Обиколка в областта на ханша | 118 см | 124 см | 138 см |
| Дължина | 111 см | 111 см | 112 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля с принт и джобове - черна
Ежедневна рокля с яка и актуален принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 134 см |
| Дължина | 122 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дънкова рокля с морски акценти
Разкроена, дънкова рокля с морски принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 140 см |
| Обиколка в областта на ханша | 194 см |
| Дължина | 120 см |
Състав: 80% памук, 20% тенсел
В наличност
Дънкова рокля с цветя
Много актуална, дънкова рокля с пришити цветя. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 116 см |
Състав: 65% памук, 35% тенсел
В наличност
Дънкова рокля с цветни усмивки
Много актуална, дънкова рокля с принт цветни усмивки. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 140 см |
| Обиколка в областта на ханша | 160 см |
| Дължина | 125 см |
Състав: 80% памук, 20% тенсел
В наличност
Ленена рокля с бродерии - зелена
Висококачествена и много стилна, ленена рокля с красиви бродерии.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 107 см |
Състав: 100% лен
В наличност
Елегантна рокля с перли
Много стилна рокля с перли. Материята е еластична!
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 100 см | 105 см |
| Обиколка в областта на талията | 90-115 см | 95-120 см |
| Дължина | 115 см | 117 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Права рокля с леопардов принт
Стилна рокля с леопардов принт и имитация на връхна част в черно. Материята е еластична.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 105 см | 111 см |
| Обиколка в областта на ханша | 110 см | 116 см |
| Дължина | 95 см | 96 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична рокля с джобове
Много актуална, ежедневна рокля с принт в бохо стил. Роклята има удобни, странични джобове. Материята е еластична.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см | 118 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см | 136 см |
| Дължина | 128 см | 129 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Разкроена рокля на цветя
Много кокетна и елегантна, разкроена рокля с принт красиви цветчета.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 110-116 см | 116-122 см |
| Дължина | 132 см | 134 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност







