Дамски дрехи
Търсите актуални и качествени дамски дрехи? И то на най-добрите цени. Значи сте на правилното място! Дрехите, които предлагаме са подбрани внимателно и спрямо най-новите модни тенденции. Целта ни е да ви накараме да се чувствате специална всеки ден и за всеки повод. Облеклото е изключително важна част от нашето ежедневие. А за нас то е много повече! Според нас дрехите отразяват нашата самоличност, стил и характер. В днешно време всеки може да се облича както си пожелае и както се чувства най-добре. С помощта на облеклото най-смелите дами подчертават своята ексцентричност, а по-консервативните – своята сдържаност и характер. Но най-важно е да бъдем себе си! Независимо дали ще сме цветни и с широки дрехи или пък стилни и в дискретни цветове – най-важно е ние да се чувстваме добре, да вървим с високо вдигната глава и да вярваме в себе си, за да можем да покорим всеки връх! Ние приветстваме всеки стил, защото всички хора сме различни и това да имаме смелостта да изразим своята индивидуалност е едно от най-прекрасните неща у човека! Което, впрочем, най-лесно и категорично можем да постигнем с начина си на обличане.
Ние лично сме фенове на по-свободния, ежедневен стил, но понякога се впечатляваме силно и от по-елегантни модели, които ще откриете в каталога ни. Държим на качеството и се опитваме да предложим възможно най-ниските цени. Повечето модели са свободен размер, което прави избора по-лесен. Измерваме дрехите и посочваме размерите в сантиметри до всеки един модел. Ако са налични различни размери, пак ще ги откриете до всяка една снимка. Искрено се надяваме да бъдем полезни в избора ви на облекло и индивидуален стил!
Мили дами, бъдете уникални, бъдете себе си и се наслаждавайте на всеки един неповторим ден!
Спортно-елегантна рокля с тюл
Много качествена, спортно-елегантна рокля с тюл и висока яка.
Размери:
| 50 | 52 | 54 | |
| Обиколка в областта на бюста | 124 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 124 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 110 см | 110 см | 112 см |
Състав: 78% памук, 14% вискоза, 8% еластан
В наличност
Рокля с цип и колан
Много качествена, спортно-елегантна рокля с акцент велурено коте с мъниста.
Размери:
| 48 | 50 | 52 | |
| Обиколка в областта на бюста | 110 см | 118 см | 122 см |
| Обиколка в областта на ханша | 110 см | 118 см | 122 см |
| Дължина | 116 см | 116 см | 118 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Рокля с джобове и цветни безопасни игли - оранжева
Много актуална, спортно-елегантна рокля с акцент цветни безопасни игли. Роклята има удобни джобове. Материята е много качествена и леко еластична.
Размери:
| 1 | 2 | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см | 118 см |
| Обиколка в областта на ханша | 112 см | 118 см |
| Дължина | 98 см | 98 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Рокля с цветни джобове - черна
Много актуална, спортно-елегантна рокля с акцент цветни джобове и големи капси. Материята е много качествена и леко еластична.
Размери:
| 48 | 50 | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 126 см | 128 см |
| Дължина | 100 см | 104 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля с джобове и цветни безопасни игли - бежова
Много актуална, спортно-елегантна рокля с акцент цветни безопасни игли. Роклята има удобни джобове. Материята е много качествена и леко еластична.
Размери:
| 2 | |
| Обиколка в областта на бюста | 118 см |
| Обиколка в областта на ханша | 118 см |
| Дължина | 98 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Еластична рокля с джобове
Много актуална рокля с цветен принт. Роклята има удобни джобове. Материята е еластична.
Размери:
| 4XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 132 см |
| Дължина | 115 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Разкроена рокля с бродерии - кафява
Много красива, разкроена рокля с бродирани цветя.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 114 см |
| Обиколка в областта на ханша | 170 см |
| Дължина | 135 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дълга рокля с връзка
Много актуална, стилна рокля с интересна кройка. Роклята се завръзва на гърба.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 108 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 127 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дълга рокля с джоб
Дълга рокля с голям джоб и цветни мотиви в бохо стил.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 120 см |
За предпочитане е роклята да стои свободно!
Състав: 100% вискоза
В наличност
Разкроен панталон
Много актуален, екстравагантен панталон с интересна кройка. Материята е много приятна. В горната част е на ластик.
Размери:
| XXL | |
| Обиколка в областта на талията | 90-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | до 138 см |
| Дължина | 110 см |
Състав: 100% вискоза
В наличност







