Дамски дрехи
Търсите актуални и качествени дамски дрехи? И то на най-добрите цени. Значи сте на правилното място! Дрехите, които предлагаме са подбрани внимателно и спрямо най-новите модни тенденции. Целта ни е да ви накараме да се чувствате специална всеки ден и за всеки повод. Облеклото е изключително важна част от нашето ежедневие. А за нас то е много повече! Според нас дрехите отразяват нашата самоличност, стил и характер. В днешно време всеки може да се облича както си пожелае и както се чувства най-добре. С помощта на облеклото най-смелите дами подчертават своята ексцентричност, а по-консервативните – своята сдържаност и характер. Но най-важно е да бъдем себе си! Независимо дали ще сме цветни и с широки дрехи или пък стилни и в дискретни цветове – най-важно е ние да се чувстваме добре, да вървим с високо вдигната глава и да вярваме в себе си, за да можем да покорим всеки връх! Ние приветстваме всеки стил, защото всички хора сме различни и това да имаме смелостта да изразим своята индивидуалност е едно от най-прекрасните неща у човека! Което, впрочем, най-лесно и категорично можем да постигнем с начина си на обличане.
Ние лично сме фенове на по-свободния, ежедневен стил, но понякога се впечатляваме силно и от по-елегантни модели, които ще откриете в каталога ни. Държим на качеството и се опитваме да предложим възможно най-ниските цени. Повечето модели са свободен размер, което прави избора по-лесен. Измерваме дрехите и посочваме размерите в сантиметри до всеки един модел. Ако са налични различни размери, пак ще ги откриете до всяка една снимка. Искрено се надяваме да бъдем полезни в избора ви на облекло и индивидуален стил!
Мили дами, бъдете уникални, бъдете себе си и се наслаждавайте на всеки един неповторим ден!
Лятна рокля с животински принт и джобове
Много актуална, лятна рокля с животински принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 119 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Рокля с принт и джобове
Много удобна, ежедневна рокля с африкански мотиви. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 120-130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 107 см |
Материята е еластична!
Състав: 100% полиестер
В наличност
Комплект панталон и тениска
Ежедневен комплект от тънък панталон с леопардов принт на ластик и бяла тениска.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Панталон
Обиколка в областта на талията - 90-120 см
Обиколка в областта на ханша - до 120 см
Дължина - 105 см
Блуза
Обиколка в областта на бюста - 105 см
Дължина - 51см
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична рокля с леопардови акценти
Дълга рокля с леопардов принт за акцент. Роклята има връзки и удобни, странични джобове. Материята е приятна и еластична.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 115 см | 121 см |
| Дължина | 132 см | 134 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Риза с принт жена
Много актуална риза с красив, цветен принт.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Дължина | 66/86 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Лятна рокля с джобове и бохо мотиви
Лятна рокля от еластична материя с принт в бохо стил. Роклята има странични джобове.
Размери:
| XL | XXL | XXXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см | 118 см | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 116 см | 122 см | 128 см |
| Дължина | 118 см | 120 см | 122 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Панталон на ластик с пачуърк принт
Летен панталон на ластик с коланче.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на талията | 90-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 127 см |
| Дължина | 104 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля с връзка и джобове
Много актуална, ежедневна рокля връзка и джобове. Материята е еластична.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 112-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 144 см |
| Дължина | 102 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Пролетна връхна дреха
Много актуална, пролетна връхна дреха с принт и копчета. Няма подплата.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 150 см |
| Дължина | 124 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Комплект блуза и пола
Летен комплект от пола с джобове и блуза.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Пола
Обиколка на полата в областта на талията - 90-120 см
Обиколка на полата в областта на ханша - до 170 см
Дължина - 83 см
Блуза
Обиколка в областта на бюста - 140 см
Дължина - 50 см
Състав: 100% полиестер
В наличност







