Дамски дрехи
Търсите актуални и качествени дамски дрехи? И то на най-добрите цени. Значи сте на правилното място! Дрехите, които предлагаме са подбрани внимателно и спрямо най-новите модни тенденции. Целта ни е да ви накараме да се чувствате специална всеки ден и за всеки повод. Облеклото е изключително важна част от нашето ежедневие. А за нас то е много повече! Според нас дрехите отразяват нашата самоличност, стил и характер. В днешно време всеки може да се облича както си пожелае и както се чувства най-добре. С помощта на облеклото най-смелите дами подчертават своята ексцентричност, а по-консервативните – своята сдържаност и характер. Но най-важно е да бъдем себе си! Независимо дали ще сме цветни и с широки дрехи или пък стилни и в дискретни цветове – най-важно е ние да се чувстваме добре, да вървим с високо вдигната глава и да вярваме в себе си, за да можем да покорим всеки връх! Ние приветстваме всеки стил, защото всички хора сме различни и това да имаме смелостта да изразим своята индивидуалност е едно от най-прекрасните неща у човека! Което, впрочем, най-лесно и категорично можем да постигнем с начина си на обличане.
Ние лично сме фенове на по-свободния, ежедневен стил, но понякога се впечатляваме силно и от по-елегантни модели, които ще откриете в каталога ни. Държим на качеството и се опитваме да предложим възможно най-ниските цени. Повечето модели са свободен размер, което прави избора по-лесен. Измерваме дрехите и посочваме размерите в сантиметри до всеки един модел. Ако са налични различни размери, пак ще ги откриете до всяка една снимка. Искрено се надяваме да бъдем полезни в избора ви на облекло и индивидуален стил!
Мили дами, бъдете уникални, бъдете себе си и се наслаждавайте на всеки един неповторим ден!
Сребриста рокля
Елегантна, парти рокля със сребристи акценти. Роклята е от много приятна, леко еластична материя.
Стандартен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 118 см |
| Обиколка в областта на ханша | 118 см |
| Дължина | 95 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Права рокля с копчета
Много актуална рокля с копчета от качествено плетиво.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 106-116 см |
| Обиколка в областта на ханша | 114 см |
| Дължина | 96 см |
Състав: 98% акрил, 1% полиестер, 1% еластан
В наличност
Пуловер с цип - бяло и зелено
Актуален пуловер от качествено, фино плетиво на райета с цип.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 114-124 см |
| Дължина | 74 см |
Състав: 100% акрил
В наличност
Дънкова рокля с цип
Много актуална, дънкова рокля от качествена материя с цип по цялата дължина.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 114 см | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 122 см | 128 см |
| Дължина | 98 см | 116 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Права рокля с джобове
Стилна, права рокля с принт и удобни, странични джобове. Материята е леко еластична.
Размери:
| 48-50 | 52-54 | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 112 см | 120 см |
| Дължина | 107 см | 108 см |
Състав: 80% памук, 18% полиамид, 2% еластан
В наличност
Дънкова рокля с цип
Много актуална, дънкова рокля от качествена материя с цип по цялата дължина.
Размери:
| 48 | 50 | 52 | |
| Обиколка в областта на бюста | 118 см | 124 см | 134 см |
| Обиколка в областта на ханша | 118 см | 124 см | 134 см |
| Дължина | 103 см | 103 см | 104 см |
Състав: 99% памук, 1% еластан
В наличност
Палто с качулка и джобове
Много актуално палто с джобове и качулка. Палтото е подходящо за преходните сезони, няма подплата.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 100-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 134 см |
| Дължина | 68/75см |
Състав: 95% вискоза, 5% еластан
В наличност
Официална рокля с наметало - синя
Официална рокля с пришито наметало със сребристи нишки. Материята е леко еластична.
Размери:
| ХXL | ХXXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 116 см | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 124 см |
| Дължина | 108 см | 110 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Комплект рокля и наметка
Много красив и стилен комплект от рокля и наметка с качулка. Материята е много качетвена и леко еластична.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Рокля
Обиколка на роклята в областта на бюста - 110 см
Обиколка на роклята в областта на ханша - 114 см
Дължина - 105 см
Наметка
Дължина - 50 см
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дънкова рокля с акценти
Дънкова рокля с арт акценти от дъков плат в по-светъл цвят.
Свободен размер:
Размерите на тялото е желателно да са с няколко сантиметра по-малко от размерите на роклята, за да не стои по тялото.
| Обиколка в областта на бюста | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 142 см |
| Дължина | 106 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност







